Jsem smutná

8. srpen 2012 | 20.02 |

Dneska jsem smutná, tedy ne celý den, až teď navečer! Po celý den jsem tu sama jen s Dankem, Míňou a Péťou a slepičkami s kohoutem. Po celý den jsem na zahradě, nemusím vařit, včera jsem navařila knedlíků s blumami a tak mi zbyly, nikoho nečekám a tak pleju, povaluju se, posedávm na lavičce a kolem čtvrté se Danek splašil, že tedy na vodítko. On prostě s tím vodítekm musí nejméně třikrát za den jít i kdyby to bylo jen dozadu na "Rusák." Takže jsme šli, nad "Rusákem " zakroužil dravec, mělo mě to napadnout, viděl, že je na zahradě "čistý vzduch"  že tedy může letět lovit a letěl. - Takže nemám slepičku, když jsem přišla tak hned pod hortensií bylo peří a , nejde o to, že jsem přišla o slípku, jde o to, že jsem je nedokázala uhlídat a že jsem je nezavřela, když jsme šli ze zahrady pryč. Vždycky to dělám, jednou ne a vztek nemám na toho dravce, ale na sebe 

 Včera byl podivný večer, nemohla jsem přestat fotit ten podivný západ slunce, když celičká obloha byla černá a západ hořel jako kdyby někdo otevřel doruda rozpálenou pec. Když už jsem smutná, tak tedy i smutné, ne smutné, podivné fotky.

8

Když zapadá sluníčko a obloha se zabarví, člověk musí okamžitě foti, protože to divadlo, které se odehrává před očima je za chviličku pryč.

8

Foťák jsem neměla, západů mám nafocených tolik, že bych to snad ani nespočítala, ale když jsem viděla to černo nad hlavou a slunce, které vykukovalo z pod černých mraků, vrátila jsem domů za veliké nespokojenosti Danka.  

8

Sluníčko ozařovalo v úzkém pruhu zahrady vesnice. Stromy měly podivnou barvu, všechno bylo nějak divné, černá obloha a ten pruh světla s dlouhatánskými stíny.

8

Tady bude vycházet slunce ráno, černé mraky se maličko povytahly a dole je perleťový pruh

8

Slunce "olízlo" i Vířivé kameny na Ještědu, jako by někdo ve skalách na chvíli rozsvítil

8

Foťák nikdy nezachytí, jak to člověk vidí

8

S úžasem jsem se dívala a rudé paprsky, které slunce vysílalo do černých mraků

8

Já vím, jsou tam dráty, ale ty tam prostě jsou, takže s tím nemůžu nic dělat.

8

Ten kulatý kotouč je schovaný za hřbitovem

8

Přesně takhle mi žhnou v zimě kamínka!

   

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Jsem smutná hospodynka 08. 08. 2012 - 21:34
RE: Jsem smutná imperatrice 08. 08. 2012 - 23:08
RE: Jsem smutná tadyatam 08. 08. 2012 - 23:38
RE: Jsem smutná adil 09. 08. 2012 - 00:00
RE: Jsem smutná bitita* 09. 08. 2012 - 00:36
RE: Jsem smutná newold®blbne.cz 09. 08. 2012 - 08:36