Dopis

19. září 2011 | 19.53 |
› 

Přišel mi dopis jedné matky,jak jsem ho dostala, tak ho posílám dál.

Souhlasíte-li s tímto dopisem, pošlete to prosím dál všem, které znáte.
Je to naše jediná obrana v tomto bezprávném státě, kde zákon neplatí stejně pro všechny občany bez rozdílu pleti a postavení.
Dva romští výrostci hráli v baru, kde je vstup od 18 let, automaty.
Když po nich barmanka vyžadovala občanské průkazy byli dost hnusně sprostí a hrubě ji uráželi. Hosté (celkový počet čtyři, víc jich v baru nebylo)je slovně umravňovali a posléze dva z nich je z herny vyvedli. Do deseti minut vpadlo do místnosti komando dospělých vyzbrojených holemi a mačetami a nic netušící  muže zezadu (stáli pěkně připravení - v řadě opřeni o barový pult)během chvilky zmasakrovali (doslova). Tloukli a sekali do nich ještě když už leželi na zemi. Při odchodu jeden z nich se slovy ,,bílý hlavy zasraný,, zasekl mačetu do hlavy mého syna. Dnes se má podrobit operaci lebky. Stejně jako jeho ležící  kamarád je otcem od rodiny a šel v neděli po obědě na jedno.Oběti byly tři (čtvrtý zrovna nestál u baru, podařilo se mu vyklouznout a běžel pro policii)a útočníků prý bylo sedm. Můj syn byl vždy (a je stále) znám jako ochránce nevinných a žen a nikdy dlouho nepřemýšlel když se měl někoho zastat. Stejně jako jeho zmasakrovaný kamarád a stejně jako pan Velíšek, kterému se to stalo bohužel osudným.Oni mohli skončit obdobně. Nechci pomstu.Tímto apeluji na všechny - neuchylujte se k násilí. Chci aby spravedlnost měla stejný metr pro všechny bez rozdílu barvy pleti,  náboženství at....
Strach ale obchází svědky a z případu se asi stane obyčejná hospodská rvačka. Ale proboha vážení - vždyť oni šli do akce s úmyslem ZABÍT!!
Co na to pan Petr Uhl a pan Kocáb (který je totálně mimo).
Podle, nejen mého, názoru jsou to právě oni a první byl pan Uhl, kteří našim spoluobčanům vkládají do rukou zbraně.Neustálé zdůrazňování jejich nespravedlivé rasové diskriminace a sociální výhody dávají menšině pocit, že jsou v právu a tedy si mohou dovolit vše a beztrestně. Nebojí se ani policie, která je na silnici ani nezastaví, protože posádce není zatěžko vystoupit a hlídku ztlouci do bezvědomí.
Takový případ se zde stal. Proto to zmiňuji. Ani se policii nedivím, pravomocí nic moc a možnost  nařčení z rasismu visí nad každým jako damoklův meč.
Přeji si žít v demokratické státě s policií, která má heslo, chránit a pomáhat,.Politika politiků, které jsme si zvolili (a kteří se nám tak trochu víc začínají vymykat z rukou) jim to bohužel po všech stránkách znemožňuje.
Prohlašuji zde na svou čest, že nejsem rasista.
Nemám ráda zlé lidi, hloupost, omezenost a alibismus.
Dále nesnáším zbraně,šarvátky, boje a války...........a nespravedlivost.
Mašková Irena občanka ČR a matka

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Dopis soninka 19. 09. 2011 - 21:02
RE(2x): Dopis inenaso 20. 09. 2011 - 06:57
RE: Dopis newold®blbne.cz 20. 09. 2011 - 07:22
RE(2x): Dopis inenaso 20. 09. 2011 - 10:13
RE: Dopis adil 20. 09. 2011 - 08:41
RE(2x): Dopis inenaso 20. 09. 2011 - 10:12
RE: Dopis krok 24. 09. 2011 - 22:54