Povídka

12. červenec 2010 | 15.22 |

lilie2 Je vedro, mám tu děti, právě odpočívají, že si uděláme noční výlet, tak ať jsou vyspinkané. Pepí je v práci, hlídá to co se uhlídat nedá a tak dávám k dobru jednu povídku, (nebo pokus o ni!) 

Omyl

lilie1Vždycky jsem tvrdil a tvrdím, že ženské jsou proti nám chlapům v obrovské výhodě! Navíc jim napomáhá kde co a kde kdo! – Příroda! Parfumerie a nejvíc snad ony samy!
 Proč si já dovoluji tohle tvrdit? Mějte trošku trpělivosti, vysvětlím!
 Bylo mi sedmnáct!
 Takových těch sedmnáct telecích let, kdy se navenek kluk tváří úplně chlapsky, ale uvnitř neví co s tím svým probuzeným mužstvím má vlastně dělat! Chodí tedy do party, mluví sprostě, kouří, pije pivo a dělá ramena!
 Do party chodí samozřejmě i děvčata!
 No, děvčata, jsou to vlastně holky co sedají klukům na klín, berou jim zapálenou cigaretu od úst, zase ji tam vrací a ty odvážnější položí ruku i tam, kde to pulzuje touhou! - No však mi kluci rozumí!
 Děvčatům je patnáct, šestnáct, sedmnáct, ale ta chemie na jejich tváří je dělá o pět, některou i více let starší!
 Chodíte do patry stále a baví vás to! Kradete, často i veřejně berete i to, čemu by se mělo říkat vzletně požitky z lásky, ale ne, - je to jen a jen zvědavost a touha po sexu!
 Sex tedy vládne a to nejen vám, ale rádoby i těm dospělým dívkám, vše je nevázané, vše je v partě dovolené a najednou se něco stane!
 Takový budoucí mistr, to samozřejmě myslím sebe, ten musí umět a znát každou práci, proto jsme chodili ke strojům na praxe a tak se stalo, že jsem JI poznal! – Byla přinejmenším zvláštní! Žádné černidlo na řasách, aby se jí slepovaly do "muších nožiček!"
 Žádné červánky na tvářích, které se mazaly na prsty!
 Žádná malovátka na rtech, aby to zanechávalo skvrny na košilích a máma nadávala při praní!
 Žádné to chychotání a nakrucování se, vlnění tělem jak to holky rády dělají! – Ona byla svá!
   Byla úplně normální a navíc mi trpělivě vysvětlovala všechny funkce té gigantické mašiny, kde pracovala! Vždycky se na mne trošku usmála, ukázala běloučké zuby a v levé tváři dolíček.
 Dojímal mne ten dolíček, tak rád bych ho alespoň pohladil, dotknul se ho, ale nevím proč, netroufl jsem si. Čím déle jsem tam pracoval, tím víc jsem si uvědomoval, že si nikdy netroufnu!
   Jo představy, ty jsem měl a nejen mimo fabriku, dokonce přímo u toho stroje! Vracela mě do reality úsměvem a šťouchnutím prstíku. Měla krásné ruce, bez prstýnků, bez laku, prostě bez ničeho a to se mi moc líbilo!
 Holky co jsem znal byly okroužkovány šmuky pochybné výroby a ceny i palce si dokázaly okroužkovat a ty jejich nehty! – Červené, hnědé, zlaté, stříbrné, kropenaté!
 Tahle měla ruce, které byly pouze rukama. – Tedy ona do mne šťouchla tím svým prstíkem a řekla: - "Pepí, vrať se, tady se myslí na práci ne na děvčata!" A zase ten dolíček ve tváři!
 Já si potom doma nadávám do volů, blbců, představuji si, co a jak řeknu, abych druhý den neudělal a neřekl zhola nic!
 Má praxe na oné obrovské mašině končila zároveň se začátkem celozávodní dovolené a já stále NIC! Sám jsem to nechápal, ale já se skutečně nezmohl na nic, jen na to poslední "ahoj!"
 Na její: - "měj se dobře, hezky si to užij,"jsem odpověděl hloupě: - "Ty taky!" A pak jsem šel za klukama do hospody a pil pivo u prosklené výlohy, když Radek najednou řekl: - "koukejte kluci, Bára! Sakra, to je baba, až se mi,.." Nemůžu popsat co se mu, protože mi to připadalo vůči Báře strašlivě sprostý, připadalo mi, že jí tím výrokem celou pošpinil a tak jsem odhrnul záclonu a zaťukal na sklo.  
 Otočila se a usmála.
lilie3
 Moje sebevědomí posílené pivem mi narostlo až do stropu a ukázal jsem, ať chvilinku počká! Skutečně se zastavila!
 Vyběhl jsem ven před hospodu a konečně se odhodlal vzít ty její ruce do svých! Byla krásná! Vlasy měla rozpuštěné, žádný cop a síťku na něm, jako u stroje. Červené střevíčky a suknička nad kolena! Dívala se na mne a řekla jen krátké: - "Copak?"
 Věděl jsem, že se kluci za záclonkou dívají a tak ze mne vypadlo: - "nejela bys se mnou do Splavů?"
 Údivem se jí rozšířily oči a já hlupák na vteřinku myslel, že radostí! Jenže potom řekla: - "Pepí, to ty nevíš, že jsem vdaná?!"
 Pustil jsem ty její ruce, jak bych se spálil a když mi potom Radek sdělil, že má dvě děti, že je téměř o deset let starší jak já, nedivte se, že mě popadl vztek na všechny ženský světa! Že mě popadl vztek na všechny ty jejich triky! Jeden se nestačí divit, že holka v devatenácti vypadá na třicet a když se taková třicetiletá "bába" nenamaluje, vypadá na devatenáct!
 Chápete ten vztek?!
 Chápete, proč jsem na pár týdnů zanevřel na všechny ženský světa?"
 Dneska jsem ženatý! Moje paní je krásná a chodí světem bez malování, stejně jako Bára, ovšem s prsteníku levé ruky nesmí nikdy sundat zlatý kroužek, to pro mou jistotu! – Známe dnešní puberťáky!

lilie4

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Povídka brumbrumbrum 12. 07. 2010 - 18:44
RE(2x): Povídka nena 12. 07. 2010 - 18:50
RE(3x): Povídka mi-lada 13. 07. 2010 - 08:05
RE: Povídka zdenka"ren" 12. 07. 2010 - 21:55
RE: Povídka luca88 13. 07. 2010 - 08:02
RE: Povídka jarmila 14. 07. 2010 - 12:28
RE: Povídka jája 22. 07. 2010 - 20:28